Букви, слова і цифри для декору інтер'єру, магазинів, виставок, та свят

Ми виготовляємо написи, логотипи, вивіски та декор з пінопласту, акрилу, дзеркального пластику чи дерева різних розмірів і кольорів.

Для уточнення цін на індивідуальні написи чи логотипи, ми повинні знати наступну інформацію:

  • Який саме напис необхідно виготовити
  • Якщо необхідно виготовити логотип, необхідно прислати ваш логотип у векторному форматі
  • Висота або ширина слова, літери або цифри 
  • Товщину (глибину) виробу 
  • Чи потрібне пофарбування (якщо так, уточніть колір)
  • Використання виробу (всередині або зовні приміщення)

 

Виготовляємо в короткі терміни букви, слова, вивіски з пінопласту, фанери, акрилу, дзеркального пластику в якості внутрішньої вивіски. Любих розмірів. Можливе замовлення з пофарбуванням та без. 

 

 

Об'ємний логотип з пінопласту товщиною 4 см. Виготовлено на замовлення для школи англійської мови. Логотип з пінопласту пофарбований в темно зелений колір. Ширина логотипу більше 2 м. 

Табличка на підставці. В двох кольорах: білому та голубому. Використовують такі таблички для виставок, конференцій та інших корпоративних заходів. Також таблички з логотипом встановлюють в офісі, можливий варіант виготовлення настільний або настінний

Логотип з пінопласту, вивіска з пінопласту, букви з пінопласту на стіну

Логотип з пінопласту для Gembar Lounge. Пінопласт ПСБ С-35 глибина 4 см.

напис з дерева, напис для виставки, таблички для виставок, таблички з дерева

Велика табличка для виставки "Ukraine world" розміром 80 см. Товщина 10 мм, стоїть на підставці. Виготовлено для  "Inter News Ukraine "  
Букви з пінопласту, слово з пінопласту, логотип з пінопласту, великий напис з пінопласту на виставку, великі букви з пінопласту

Букви, слова і логотипи для виставок. Логотип iCamp висотою (більша буква 95 см), менші 62 см. Пофарбовані у помаранчевий, яскраво салатовий та блакитний кольори. Товщина (глибина) букв 5 см. Для встановлення на підлогу передбачена зручна підставка.

напис з дерева, хештег з дерева, хештег з фанери

Напис з фанери найвищого сорту, стоїть на підставці. Розмір 80 см. В товщину 6 мм. В двох кольорах: натуральне дерево та темне дерево. Виготовлено для  "Inter News Ukraine "
ініціали з пінопласту, ім'я з пінопласту, великі букви з пінопласту

 Різні імена та ініціали з пінопласту глибиною 4 - 10 см, з підставкою та без.

літери з пінопласту, написи з пінопласту для магазину, написи з пінопласту на виставку, буквы из пенопласта, надписи из пенопласта, логотип з пінопласту

 Виготовлення літер з для вивіски пінопласту. Замовлення для магазину "Автотовари", м. Чернівці . Висота літери 50 см. Товщина 5 см. 

літери з пінопласту, написи з пінопласту для магазину, написи з пінопласту на виставку, буквы из пенопласта, надписи из пенопласта, логотип з пінопласту

 Різні написи для весілля, свят, корпоративних заходів, магазинів, виставок. Виготовимо в найкоротші терміни, наші менеджери з радістю допоможуть визначиться з розмірами і товщиною літери. Можливе пофарбування в будь-який колір. Відправка по всій Україні. 

Новорічний декор для магазину, сніжинки з пінопласту, снежинки из пенопласта

Виготовляємо декорації для магазинів з пінопласту на будь-які свята. Виготовлення новорічного декору для мережі магазинів PAKO LORENTE.

Хештеги з фанери, написи з фанери, написи з фанери для фотосесії, надписи из фанеры

Хештеги і написи з фанери. Напис з фанери з туристичної фірми з пофарбуванням в 2 кольори.

логотипи для виставок з пінопласту, стіл у вигляді логотипу з пінопласту, великі написи з пінопласту, великі логотипи з пінопласту, об'ємні логотипи для виставок

Логотипи для виставок з пінопласту. Стіл у вигляді логотипу з пінопласту глибиною 30 см з пофарбуванням.

Хештеги з фанери, логотип з фанери, виготовлення логотипу з фанери, логотип з дерева, дерев'яні написи, дерев'яні логотипи , кольорові логотипи з дерева

 Хештеги з фанери для виставок. Хештег з фанери для виставки косметології з пофарбуванням в 4 кольори.

напис з дерева, хештег з фанери, дерев'яний напис, хештег з дерева

Великий хештег "Різдв'яний Лев" для новорічної виставки. Виконаний у двох кольорах: синій та помаранчевий. 

Для уточнення вартості робіт по вашим індивідуальним параметрам, зв'яжіться з нашими менеджерами по viber telegram або зателефонуйте нам за телефонами +38 (063) 68 777 48 , +38 (067) 47 777 48 .

Букви в інтер'єрі - стильова атрибутика для декору приміщень 

Цифри і букви в інтер'єрі внутрішніх локацій виконують інформативно-маркетингові функції. Змістове наповнення декору - завдання об'ємних вивісок, художніх вензелів, монограм, які користуються величезною популярністю при оформленні, в тому числі, банкетних залів.

Виготовити літери для декору інтер'єрів та фасадів можна з широкого спектру підручних засобів, при цьому, важливо враховувати:

  •    якість готової конструкції і надійність її монтажу;
  •    відповідність стилю художнього елемента загальній концепції об'єкта;
  •    безпеку і екологічність застосованих матеріалів;
  •    загальний естетичний ефект виробу.

Об'ємні букви для інтер'єру залу урочистих подій - це можливість надати святу індивідуальності, смислової виразності, творчої присутності епохи.

Слова і букви для декору весілля - оригінальний дизайнерський підхід, який не потребує серйозних капіталовкладень. За допомогою сучасних технік обробки твердих матеріалів можна виготовити не тільки символічний вензель з ініціалами молодят. У створенні декор-атрибутики застосовується популярна методика 2D-різання пінопласту, завдяки якій виріб набуває несподіваної естетичної насиченості. Букви в інтер'єрі весільного залу - це персоніфікація свята, яке запам'ятається на все життя.

Замовити цифри, букви і слова для інтер'єру торгового приміщення, офісу, банкетного залу вигідно на event-cards.com. Компанія, що займається професійним оформленням весіль, гарантує виконання атрибутики строго в обумовлені терміни, з урахуванням всіх індивідуальних побажань клієнта.
Ще одна перевага Event-cards - лояльні ціни, толерантні до загального бюджету витрат.