Лазерна порізка

Послуги лазерного різання

Лазерне різання – прекрасний спосіб зробити візерунок або фігуру будь-якої складності з величезного асортименту матеріалів. Наша компанія пропонує виконання такої послуги якісно, за вигідною вартістю. і в швидкі терміни.

Тонкощі різання лазером в залежності від матеріалу

За допомогою лазерного променя можна розрізати матеріали різної щільності і структури. Найчастіше в декоративних цілях виконується:

 1. Лазерне різання паперу. Процес різання дуже швидкий, отриманий зріз відрізняється ідеальною рівністю. На деяких паперах в процесі різання може з'являтися не велике потемніння в місці зрізу.
 2. Лазерне різання картону. Технологія дозволяє розрізати матеріал в швидкі терміни, при цьому зрізи виходять дуже якісними. Вони формуються правильно і гладко. Розкрій картону вважається найкращим способом формування ексклюзивних фірмових упаковок для різних товарів, а також для виготовлення промо продукції, такої як корпоративні листівки до свят, запрошень на презентації та корпоративи і т.д. При лазерному різанні деяких картонів також можуть формуватися темні краї в результаті термічного спікання продуктів горіння. Це, як правило, світлі дизайнерські картони білого і бежевого кольорів. На практично всіх кольорових картонах слідів різання не залишається або нівелюються за рахунок кольору.
 3. Лазерне різання шкіри. Процес відрізняється швидкістю проведення, після закінчення можуть утворитися незначні торці.
 4. Лазерне різання дерева. В результаті виходять рівні, гладкі, темні, не обвуглені зрізи, вони дуже приємні на дотик.
 5. Лазерне різання фанери. Вимагає уважності, щоб не пошкодити сировину, що складається з декількох шарів речовини, що клеїть. При попаданні лазерного променя на сучки можливе обвуглювання. Тому ми використовуємо тільки якісні сорти фанери і не рекомендуємо порізку, якщо порізка здійснюється на низькосортній фанері, яку пропонують до порізки клієнти.
 6. Лазерне різання оргскла (акрилу) і пластиків. Гарантує отримання рівного, прозорого зрізу. Після процедури не знадобиться виконання полірування і подальшої обробки. Для різання на лазерному гравері підходять тільки спеціальні пластики і акрил, які призначені для порізки на даному обладнанні.

При замовленні порізки на нашому обладнанні ми наполегливо рекомендуємо замовляти порізку на наших матеріалах, тому що більшість сировини знаходиться на нашому складі в нормативних температурних режимах і ми впевнені в тому, що вони ідеально підходять саме для різання на лазерних граверах. При поставці сировини для порізки клієнтом ми не можемо гарантувати, що матеріали будуть оброблятися так-же якісно, як ті, що знаходяться на нашому складі, тому що умови утримання на складі клієнта можуть бути порушені. Матеріал набирає вологи або навпаки пересихає і може деформуватися.

Переваги різання лазером

Послуги лазерного різання відрізняються:

 • швидкістю різання
 • можливістю замовлення як великих тиражів, так і малих (від однієї штуки)
 • високим рівнем точності;
 • можливістю створювати складні дизайнерські рішення, які неможливі при інших методах обробки;
 • відмінною якістю поверхонь зрізів;
 • відсутністю деформації матеріалів;
 • безконтактністю розкрою;
 • автоматизацією розкрою великого спектра матеріалів;
 • можливістю створювати досить тендітні, складні деталі.

На виготовлення необхідного виробу знадобиться трохи часу, що дозволить замовити послугу навіть в стислі терміни.

З технологічної точки зору така послуга теж має ряд переваг:

 • виготовлені деталі набувають ідеальної лінії зрізу, яку немає необхідності додатково обробляти;
 • в результаті автоматизації процесів зменшується відсоток відходів від матеріалу, що економить гроші замовника;
 • вдається виконати контурні різання різної складності;
 • істотне спрощення обробки деталей, можливість втілити в реальність навіть найскладніші і неординарні побажання авторів.

Завдяки лазерному різанню матеріалів вдасться створити оригінальні сувеніри, подарунки, корпоративні вироби, атрибути фірмового стилю, стильну упаковку і дизайнерські предмети для інтер'єру. Все що потрібно це надіслати нам файл у векторному форматі. Якщо ви далекі від сфери дизайну і вам потрібно створити або виправити макет, ми з радістю допоможемо створити технічно правильний макет і втілити вашу ідею в життя.

Чому варто звернутися до нас?

Наша компанія пропонує якісні послуги лазерного різання за вигідними цінами. Крім того, ми гарантуємо:

 • злагоджену роботу фахівців, узгодження всіх деталей з замовником, щоб надати максимально якісний результат;
 • виконання всіх процесів відповідально, не пошкоджуючи матеріал, економлячи його витрати;
 • можливість забрати вироби самовивозом у Львові або ж оформити доставку по Україні Новою поштою або іншими перевізниками;
 • ввічливі і чіткі консультації фахівців з будь-яких питань, пов'язаних з технологією різання, іншими нюансами.

Наша компанія гарантує бездоганно виконану лазерну різку, щоб ви втілили в реальність всі побажання по виготовленню тих чи інших виробів. Звертайтеся до нас, якщо хочете отримати першокласний результат в максимально стислі терміни.

Якщо Вам необхідно зробити лазерну порізку матеріалів, будь ласка зв'яжіться з нашими менеджерами

за телефонами (067) 477-77-48(063) 687-77-48,

або напишіть на

Viber: ViberBot+380636877748, +380674478980,

Telegram: TelegramBot, +380636877748, +380674478980,

E-mail: order@event-cards.com